Biurowiec. Warszawa

We wnętrzu biurowca materiały, których głównie użyliśmy to naturalne kamienie, drewno, metal i tkaniny. W tym nowoczesnym, klasycznym stylu stworzyliśmy szlachetną i dość spokojną kolorystykę, na którą składają się głównie ciepłe odcienie brązu, pomarańczy, beżu i kremu. Jako kolory kontrastowe wybraliśmy jednak ciemny brąz i czerń. Dodaliśmy subtelne oświetlenie linowe, reflektorki oraz kilka nastrojowych świateł i lampy wiszące.

Strefa biurowa

Otwarte przestrzenie, okna i przeszklone ściany projektowane były tak aby umożliwiały przepływ naturalnego światła do wnętrza. Światło naturalne nie tylko poprawia estetykę przestrzeni, ale również wpływa pozytywnie na samopoczucie pracowników. Meble są solidne, ale jednocześnie wygodne i ergonomiczne.

 

Biura

Każde z biur powstało zgodnie z preferencjami Klienta. To czyni go wyjątkowym i wyrazistym. Głównym założeniem było stworzyć miejsce przytulne, motywujące i przemyślane.
Duże, stylowe biurko z drewna, metalu i kamienia, idealnie dopasowane jest do wnętrza. W biurze znajduje się również część wypoczynkowa. Nowoczesna sofa, stoliki w różnych kolorach, kształtach wykonane z naturalnego kamienia. Wnętrze ocieplają zasłony i wykładzina dywanowa. Na potrzeby Klienta na ścianach umieszczono telewizory w komponowane w ścianę.

 

Łazienki w biurowcu są przykładem prostego, eleganckiego stylu, łączącego w sobie funkcjonalność i wygodę. Dominuje naturalna kolorystyka w połączeniu z wysokiej jakości materiałami.
Damska łazienka wyróżnia się nietypowym kształtem lustra co dodaje jej charakteru i oryginalności. Natomiast męska to estetyczna prostota.

Kuchnia dla pracowników, która również zachowuje spójność z pozostałymi pomieszczeniami biurowca.

Wspólna strefa wypoczynku

Sale konferencyjne