O nas

mallumo to pracownia architektury wnętrz. Nasze projekty cechuje funkcjonalność, czysta, prosta forma i staranny dobór wysokojakościowych materiałów. Przywiązujemy dużą wagę do architektury oświetlenia i detali. W każdym projekcie staramy się zawrzeć coś wyjątkowego co sprawi, że wnętrze będzie jedyne w swoim rodzaju, nieszablonowe. Dążymy do tego, żeby nasi klienci czuli się dobrze w zaprojektowanym przez nas wnętrzu nawet po upływie kilkunastu lat.

Naszym celem jest wykreowanie przestrzeni, która będzie nie tylko komfortowa, ale także funkcjonalna. Projektowanie odbywa się w sposób sprawdzony i metodyczny, z poszanowaniem zarówno preferencji inwestora, jak i poczucia naszej estetyki.

Nasza współpraca nie ogranicza się tylko do opracowania koncepcji wnętrza. Projekty realizujemy kompleksowo tak aby efekt był spełnieniem oczekiwań Inwestora.

Częścią procesu tworzenia wnętrza jest także projektowanie mebli, detali i prowadzenie nadzoru autorskiego a także wyposażenie aranżowanych wnętrz. Współpracujemy z wykwalifikowanymi i sprawdzonymi wykonawcami.